Jdi na obsah Jdi na menu
 


Microsoft dnes potvrdil konečné datum vydání Windows Vista a 2007 Office System. Velkým dnem se po letech vývoje stane 30. listopad. Microsoft tak naplní svůj slib odběratelům hromadných licencí (dodání Windows Vista v listopadu) i běžným uživatelům (dokončení Windows Vista v roce 2006). Poslední listopadový den bude globálním dnem vydání, není stanoven přesný čas. To znamená, že Windows Vista budou spouštěna podle časových pásem. Start prodeje se v současné době odhaduje na 30. leden příštího roku.

Spuštění Windows, Office a zároveň Exchange Serveru 2007 bude první příležitotí v deseti letech, kdy všechny tři tyto významné produkty vyjdou společně v jediný den. Oficiální představení systému se uskuteční za účasti Steva Ballmera v prostorách akciového trhu Nasdaq na Manhattanu a v hotelu Marriott Marquis na Times Square. Spekuluje se, že v Kanadě a Austrálii se oficiální akce odehrají o týden dříve, tedy 23. a 24. listopadu.

Podle zatím neoficiálních informací se v současnosti horečně pracuje na změně licenční smlouvy, která by neměla být tak restriktivní, aby omezovala přenos licence na jiný počítač či upgrade stávajícího.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář